Dátum: 2024 március 29. (péntek) | Auguszta

TADISSI YVES MARTIAL BRONZÉRMET SZERZETT ISZTAMBULBAN

Karate szakosztály 2021-03-15

Karatésunk, Tadissi Yves Martial bronzérmet szerzett Isztambulban a kerete legrangosabb versenysorozatában, a Karate1 Premiere League versenyén, miután magabiztos küzdelemmel 4:0-ra győzte le fehérorosz ellenfelét a harmadik helyért vívott meccsen.

Részletek a szakági sportszövetség oldalán itt:

Tadissi Martial a harmadik helyen végzett az Isztambulban megrendezett Karate1 Premier League viadalon. Az idén az olimpián bemutatkozó sportágban több mint egy év után rendeztek ismét világversenyt. A Karate Világszövetség (WKF) legrangosabb sorozatának törökországi állomásán 72 ország több mint 600 karatésa lépett tatamira. A 67 kg-os súlycsoportban az UTE klasszisa öt győzelemmel, és egy szoros csatában elszenvedett vereséggel menetelt a bronzéremig.